MÖBLER / Soffor / Soffa 10827175
nr 1082 7175
Soffa
Louis XVI-stil, längd: 120 cm
Kondition: slitage, skador, fläckar
Utrop:
1.000 kr
Såld:
3.200 kr
måndag 9 januari 2017
kl 20:03:14
800 kr
300 kr
350 kr (Budbetjänt)
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.700 kr
6
1.900 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
6
2.200 kr
2.400 kr (Budbetjänt)
3.000 kr